Od roku 2006 poskytujeme všetky typy služieb v oblasti interiérového dizajnu, ako je dizajn kuchynských liniek, šatníkov, izieb, atypického nábytku, kancelárií, svetelný dizajn a podobne s dôrazom na jeho funkčnosť. Pomocou nás si môžete vystavať svoj vysnívaný domov.

Projekty pripravujeme pomocou profesionálneho 3D softvéru na navrhovanie nábytku a interiérov PRO100. Týmto sa snažíme verne stvárniť vaše predstavy o novom bývaní, alebo len jednoduchom šatníku s posuvnými dverami.

Na realizáciu používame plošné materiály renomovaných európskych výrobcov Egger®, Pfleiderer®, Senosan® a Trachea®. Funkčné prvky teda závesy dverí, výklopné kovanie a zásuvky v kvalite bez kompromisov zabezpečuje rakúsky výrobca Blum®. Dizajnové úchytky vyberáme s ponuky značky Tulip®.

Ak sa budeme venovať zariaďovaniu kuchyne priamo zabezpečujeme vstavané i voľne stojace spotrebiče Whirlpool® a gorenje® či drezy a batérie Blanco® a Franke®. Tieto značky zabezpečujú svojim dizajnom a inováciami dostupnú kvalitu a funkčnosť.

Pri vašej návšteve v našom štúdiu viete osobne posúdiť remeselné prevedenie a finalizáciu našich projektov.