Moderná linka v modernej štvrti

Radi sa s vami podelíme o zábery modernej kuchynskej zostavy s inkognito uloženými úchytkami, ktorú sme realizovali v rastúcej a nemenej modernej štvrti Trnavy.

kuchynská zostava s dvoma horizontálnymi úrovňami horných dielov

Už na pohľad je zrejmé, že celá zostava je dispozične riešená s ohľadom na maximálne využitie relatívne malého priestoru. Dve vodorovné úrovne horných skriniek túto požiadavku splnili.

Zdanlivo bez úchytkové riešenie otváranie horných dvierok klame. V skutočnosti sme do prednej hrany horných skriniek osadili úchytkový profil s LED osvetlením a dotykovým spínačom. Pri bežnej práci v kuchyni gazdiná ocení toto praktické riešenie. Odsávač schovaný v skrinke zachoval plynulé línie celej zostavy.

úchytkový profil s LED osvetlením

Na spodných dvierkach sme volili viditeľný úchytkový profil UKW, uložený inkognito v hornej hrane. Pri otváraní spotrebičov je potrebná istota a sila v ťahu. Umožňuje to hlboký úchop použitého profilu. Vrchný rad horných skriniek má riešené otváranie dotykom TIP-ON rakúskeho výrobcu Blum®. Rovnakého výrobcu volíme pre kovania zásuviek, závesov, či výklopných systémov. Snúbi sa v nich praktické riešenie, tradícia so spoľahlivosťou.