Betónový základ

kuchynská linka (betón Chicago svetlý, biela)

V jednoduchom projekte kuchyne v nájomnom byte bolo výzvou vytvoriť útulné miesto a zmestiť sa do rozpočtu. Tmavú miestnosť sme prežiarili jasný bielym dekorom čelnej plochy dverí. Betónovými obkladovými a pracovnými doskami sme spojili nábytkovú časť so sivým dekorom laminátovej podlahy.

Spotrebiče Mora® sú synonymom českej kvality a tradície s cenou prívetivou pre rozpočet. Nerezové drezy Blanco® predstavovať zvlášť netreba. Nerez na nich sa sama neustále obnovuje. Samouzdravujúci povrch, tzv. pasívna vrstva, sa pôsobením kyslíka neustále obnovuje. V kvalite sme teda kompromisy rozhodne nerobili.

LED osvetlenie v rohovom hliníkovom profile v tmavej miestnosti bolo nevyhnutné, rovnako ako kalená sklenená zástena za sporákom, ktorá chráni laminátovú zástenu a zjednodušuje bežnú údržbu.

Našu prácu poznáte aj podľa voľby kovových úchytiek. Tulip® je značka so širokým sortimentom materiálov a tvarov. Strohý široký tvar modelu Sosa v prevedení brúsený nikel so zaoblenými okrajmi umocňuje pevnú konštrukciu nábytkových dielov

Ďakujem Marekovi Galbavému z Galbatrans za promtné riešenie s elektrickými rozvodmi.